+48 226 022 672
[email protected]

Język:

  • English
  • Polski
  • Slovenčina

Wspólnie wprowadzamy magię do edukacji.
Na całym świecie.

Jesteśmy współtwórcami przyszłości, projektantami doświadczeń, inżynierami rewolucji. Podważamy konwencjonalne metody i definiujemy je na nowo. Tworząc Photona, zmieniamy życie nauczycieli, edukatorów i rodziców, a przede wszystkim, możemy zmienić przyszłe życie dzieci.

Zostań częścią naszego Zespołu i zmieniaj świat na lepsze!

Photon Entertainement to jeden z najgorętszych start-up’ów w Polsce ostatnich lat, którego głównym produktem jest robot służący do nauki programowania. Nasz produkt jest liderem na rynku robotów edukacyjnych na świecie. Sprzedajemy go do ponad 15 krajów, w tym m.in. USA, Singapur, Rosja i kraje UE.

Firma bardzo prężnie się rozwija i w związku z ekspansją na nowe rynki otwiera rekrutację na kilku stanowiskach.

Rozwijaj swoje talenty w Photonie

Sprawdź kogo poszukujemy do naszego Zespołu!

Aktualnie prowadzone rekrutacje:

Programista Mikrokontrolerów ARM

Lokalizacja:

Białystok

Rola:

Jako Programista Mikrokontrolerów ARM, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu w programowaniu mikrokontrolerów ARM (w tym w szczególności STM32) będziesz rozwijać istniejące oraz tworzyć nowe produkty EdTech (m.in. roboty edukacyjne).

Wyzwania:

  • tworzenie wymagań projektowych w oparciu o specyfikacje HW,
  • przygotowywanie dokumentacji oprogramowania i interfejsów,
  • wdrażanie oprogramowania na mikrokontrolery,
  • debugowanie kodu źródłowego,
  • implementacja testów jednostkowych,
  • aktywny udział w definiowaniu podejść inżynierskich oraz planowaniu prac projektowych,
  • przeprowadzanie analiz pod kątem zwiększania wydajności, stabilności i skalowalności zasobów systemowych.

Czego wymagamy:

  • doświadczenia w programowaniu mikrokontrolerów ARM, w szczególności STM32,
  • praktycznej znajomości programowania w języku C (mile widziane również C++),
  • umiejętności wykorzystania komunikacji z użyciem magistral UART, SPI, I2C, CAN itp.
  • umiejętności integracji projektu z innymi systemami,
  • nastawienia na pracę zespołową oraz gotowości do samodzielnego realizowania zadań,
  • umiejętności planowania pracy i samodzielnego określania priorytetów,
  • kreatywności i chęci stałego poszukiwania lepszych rozwiązań.
  • znajomości technicznego języka angielskiego.

Mile widziane:

  • znajomość zasad działania systemów czasu rzeczywistego,
  • praktyczna znajomość systemu Linux oraz komunikacji z aplikacjami serwerowymi,
  • znajomość protokołów sieciowych, zdalnego sterowania, technologii komunikacji bezprzewodowej WiFi.
Digital Marketing Specialist & Analyst

Białystok (preferowane) lub Warszawa

Kluczowe obowiązki:

  • Planowanie i realizacja kampanii performance (Google Ads, Facebook, programmatic),
  • Rozwój i realizacja strategii SEO/SEM (content optimization, link building, technical, PPC, keyword strategy),
  • Monitorowanie i raportowanie użytecznych statystyk, KPI i trendów ze źródeł ruchu online (Organic,SM,Ads,ASO) oraz dbanie o optymalizacje współczynników konwersji,
  • Przygotowywanie tygodniowych/miesięcznych raportów i ich prezentacja,
  • Projektowanie i optymalizacja strategii niezależnych lejków konwersji na wielu rynkach,
  • Tworzenie kampanii generujących leady przy współpracy z działem marketingu, UX, CX,
  • Pomoc od strony marketingowo-analitycznej, przy bieżących projektach, jesteśmy stale rozwijającą się organizacją, nie znamy słowa monotonia! 🙂

Czego wymagamy od Ciebie:

  • Doświadczenia (min. rok) w pracy z  SEO,SEM, Performance Marketing, Traffic Analyze,
  • Znajomości narzędzi takich jak Google Analytics (trackowanie, cele i aktywności), Google Ads, Tag Manager, Facebook Pixel, Facebook analytics,
  • Analitycznego umysłu – kochasz cyferki, tabelki, wykresy, a ponad wszystko wynikające z nich wnioski i możliwości optymalizacji,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i przedsiębiorczych,
  • Głowy pełnej pomysłów, elastyczności i doskonałej samoorganizacji,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1+.

  • Doświadczenie w pracy z Power Bi, Hubspot,
  • Umiejętność tworzenia dashboardów w Google Data Studio,
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile (Jira, Confluence).
Zainteresowały Cię wyzwania? Spełniasz wymagania?

Napisz do nas!

Oferujemy:

  • ogromny wpływ na rozwój unikatowych produktów oraz brandu o globalnym zasięgu,
  • współpracę z Partnerami z najdalszych zakątków świata,
  • wysoką otwartość na eksperymenty, nieszablonowe podejście do realizacji działań,
  • fantastyczną, nieformalną atmosferę, utalentowany zespół, komfortowe i nowoczesne biuro,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B.

CV wyślij na adres: [email protected]W tytule wiadomości podaj nazwę stanowiska, które Cię zainteresowało! Nie zapomnij o dopisku o ochronie danych osobowych.