Wspólnie wprowadzamy magię do edukacji. Na całym świecie.

Zostań częścią naszego Zespołu.
Zmieniaj świat na lepsze!

Jesteśmy współtwórcami przyszłości, projektantami doświadczeń, inżynierami rewolucji. Podważamy konwencjonalne metody i definiujemy je na nowo. Tworząc Photona, zmieniamy życie nauczycieli, edukatorów i rodziców, a przede wszystkim, możemy zmienić przyszłe życie dzieci.

Photon Entertainment to jeden z najprężniej rozwijających się start-up’ów w Europie Środkowo-Wschodniej. Tworzymy roboty edukacyjne i kompleksowe zestawy dla nauczycieli, które pozwalają wprowadzać nowe technologie na lekcje i modernizować przestarzałe metody nauczania. Pracujemy z Partnerami na 6 kontynentach a nasze produkty trafiły już do ponad 70 krajów. W związku z rozwojem, regularnie prowadzimy rekrutację na wiele stanowisk.

Każdy z członków naszego Zespołu może liczyć na:

  • Wpływ na rozwój jednego z najbardziej rewolucyjnych polskich startupów, jego unikatowych produktów oraz brandu o globalnym zasięgu
  • Współpracę z Partnerami z wielu branż i różnych regionów świata
  • Wysoką otwartość na eksperymenty, nieszablonowe podejście do realizacji działań
  • Fantastyczną, nieformalną atmosferę, utalentowany zespół
  • Opieka medyczna (Luxmed)
  • Dofinansowanie benefitów, m.in. MultiSport
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

Rozwijaj swoje talenty w Photonie. Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy do naszego Zespołu!

Jako Marketing Specialist będziesz odpowiadać za długofalowe działania marki w obszarze marketingu – zarówno offline i online. Twoim zadaniem będzie tworzenie i wdrażanie kampanii marketingowych na rynkach międzynarodowych (w Polsce i za granicą), na których firma rozbudowuje w tej chwili swoją obecność.

Twoje działania będą miały ogromny wpływ na rozwój doświadczeń i zaangażowania użytkowników oraz wzrost wartości marki w oczach społeczności edukatorów, Partnerów i inwestorów związanych z marką.

Twoje zadania:

  • Tworzenie oraz wdrażanie strategii marketingowej na rynkach międzynarodowych (w Polsce i za granicą) przy uwzględnieniu zróżnicowań kulturowych poszczególnych rynków,
  • Nadzór nad realizacją i efektywnością zaplanowanych działań marketingowych,
  • Zarządzanie budżetem wdrażanych działań marketingowych, rozliczanie wyników kampanii,
  • Budowanie relacji z partnerami firmy (tj. dystrybutorami i resellerami),
  • Nadzorowanie współpracy z podmiotami zewnętrznymi (np, agencje reklamowe, inni dostawcy usług),
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy (dział sprzedaży, graficzny, edukacji, analityki i produktu),
  • Dbałość o zintegrowaną i spójną komunikację marki oraz jej produktów we wszystkich kanałach komunikacyjnych,
  • Rozumienie kategorii, jej trendów oraz monitorowanie działań konkurencji (w kanałach offline i online),
  • Przygotowywanie materiałów i prezentacji do celów promocyjno-informacyjnych,
  • Udział w targach, eventach, konferencjach,
  • Regularne raportowanie działań do dyrektora marketingu.

Wymagania:

  • Płynna znajomość języka angielskiego (C1) w mowie i piśmie. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze marketingu / komunikacji (preferowana branża B2B),
  • Znajomość zróżnicowanych strategii marketingowych, umiejętność adaptacji ich do bieżących potrzeb,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych,
  • Silne poczucie odpowiedzialności, dobra samoorganizacja pracy, sprawne działanie,
  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami w tym samym czasie,
  • Zdolność efektywnej pracy w zespole, komunikowania się, inspirowania innych i otwartość na wspólne pomysły,
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office – Excel, Word, Powerpoint,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i prowadzenia prezentacji w języku obcym.

Co oferujemy:

  • Współpracę z Partnerami z branży edukacyjnej i z różnych regionów świata
  • Otwartość na własne pomysły
  • Fantastyczną, nieformalną atmosferę pracy

Aktualnie nie są prowadzone żadne rekrutacje.

Brzmi jak wyzwania dla Ciebie? Spełniasz wymagania? Napisz do nas!

CV wyślij na adres: [email protected]W tytule wiadomości podaj nazwę stanowiska, które Cię zainteresowało!

Nie zapomnij o dopisku o ochronie danych osobowych.