Wspólnie wprowadzamy magię do edukacji. Na całym świecie.

Zostań częścią naszego Zespołu.
Zmieniaj świat na lepsze!

Jesteśmy współtwórcami przyszłości, projektantami doświadczeń, inżynierami rewolucji. Podważamy konwencjonalne metody i definiujemy je na nowo. Tworząc Photona, zmieniamy życie nauczycieli, edukatorów i rodziców, a przede wszystkim, możemy zmienić przyszłe życie dzieci.

Photon Entertainment to jeden z najprężniej rozwijających się start-up’ów w Europie Środkowo-Wschodniej. Tworzymy roboty edukacyjne i kompleksowe zestawy dla nauczycieli, które pozwalają wprowadzać nowe technologie na lekcje i modernizować przestarzałe metody nauczania. Pracujemy z Partnerami na 6 kontynentach a nasze produkty trafiły już do ponad 70 krajów. W związku z rozwojem, regularnie prowadzimy rekrutację na wiele stanowisk.

Każdy z członków naszego Zespołu może liczyć na:

  • Wpływ na rozwój jednego z najbardziej rewolucyjnych polskich startupów, jego unikatowych produktów oraz brandu o globalnym zasięgu
  • Współpracę z Partnerami z wielu branż i różnych regionów świata
  • Wysoką otwartość na eksperymenty, nieszablonowe podejście do realizacji działań
  • Fantastyczną, nieformalną atmosferę, utalentowany zespół
  • Opieka medyczna (Luxmed)
  • Dofinansowanie benefitów, m.in. MultiSport
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

Rozwijaj swoje talenty w Photonie. Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy do naszego Zespołu!

Twoja rola:

Jako Educational Content Specialist będziesz odpowiadać za działania marki w obszarach tworzenia materiałów edukacyjnych. Twoim głównym zadaniem będzie opracowywanie i wdrażanie publikacji i programów edukacyjnych we współpracy z wewnętrznymi działami firmy, indywidualnymi autorami zewnętrznymi oraz firmami edukacyjnymi w Polsce i za granicą.

Będziesz badać potrzeby i różnice w systemach edukacyjnych, aby dostosowywać nasze rozwiązania do realizacji ich podstawy programowej. Twoje działania będą miały ogromny wpływ na rozwój doświadczeń i zaangażowania edukatorów uczących za pomocą produktów marki Photon.

Twoje zadania:

  • Koordynowanie procesu tworzenia i rozwoju wielojęzycznego contentu edukacyjnego (w tym podręczników, scenariuszy lekcji, webinarów, kursów, inspiracji, form interaktywnych i multimedialnych) dla szerokiego portfolio produktów marki,
  • Nadzór merytoryczny nad tworzonym contentem, odpowiedzialność za formę, jakość i dopasowanie do grupy odbiorców,
  • Przygotowywanie wytycznych i współpraca z działem tłumaczeń przy lokalizacji contentu na inne rynki,
  • Nawiązywanie i budowanie relacji z indywidualnymi autorami, uniwersytetami pedagogicznymi, instytucjami i placówkami edukacyjnymi oraz podmiotami tworzącymi materiały edukacyjne w Polsce i za granicą,
  • Koordynowanie procesu certyfikacji produktów,
  • Raportowanie efektywności prowadzonych działań.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w opracowywaniu merytorycznych materiałów edukacyjnych (np. w placówce edukacyjnej, wydawnictwie, firmie lub instytucji szkoleniowej),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację biznesową oraz swobodną pracę z materiałami edukacyjnymi,
  • Znajomość standardów branżowych oraz terminologii edukacyjnej,
  • Elastyczność w tworzeniu materiałów z różnych obszarów edukacji oraz dla różnych grup docelowych,
  • Wysoka komunikatywność, umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • Silne poczucie odpowiedzialności, dobra samoorganizacja pracy, dokładność i sprawność w działaniu,
  • Umiejętność określania realnych potrzeb odbiorców,
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office,
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych (w tym zagranicznych).

Mile widziane:

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi do komunikacji i organizacji pracy (np. Slack, ClickUp),
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Posiadanie tzw. lekkiego pióra,
  • Znajomość narzędzi z pakietu Adobe (szczególnie InDesign).

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B w wymiarze pełnego etatu,
  • Swobodę w realizowaniu pomysłów i inicjowaniu działań,
  • Wpływ na rozwój unikatowych produktów oraz brandu o globalnym zasięgu,
  • Nieformalną atmosferę, utalentowany zespół,
  • Dofinansowanie benefitów, m.in. lekcji angielskiego, pakietu LuxMed oraz karty MultiSport.

Aktualnie nie są prowadzone żadne rekrutacje.

Brzmi jak wyzwania dla Ciebie? Spełniasz wymagania? Napisz do nas!

CV wyślij na adres: [email protected]W tytule wiadomości podaj nazwę stanowiska, które Cię zainteresowało!

Nie zapomnij o dopisku o ochronie danych osobowych.